1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 34. Bölüm

Menajerimi Ara 34. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 34. Bölüm ile 18 Nisan Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara Star TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Büyük beğeni toplayan dizi konusu ile dikkat çekiyor. Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Barış Falay, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu gibi birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı Menajerimi Ara 33. bölümde Barış ve Dicle aşkı dolu dizgin devam ediyor. Öte yandan Serkan Feriz aşkında da yeni gelişmeler yaşanıyor. Serkan geçtiğimiz bölüm Feriz ile birlikte yaşamak üzere tuttuğu evi Feriz’e göstermişti. Bu bölümde de Feriz’e masal gibi bir evlenme teklifinde bulunuyor. Bu bölümün konuğu olan Ayça Varlıer ise öyle bir açıklama yapıyor ki, basın açıklamasında ortalık fena karışıyor. EGO Ajansın yeni ortağı Ceyda ise bazı menajerleri işten çıkarma konusunda kararlı.

Menajerimi Ara 34. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3sN_Io-es7Q”]

Menajerimi Ara 33. Bölüm Özeti

Dicle ve Ayla arasındaki gerilim artarken Barış, annesi ve Dicle arasında kalır. Feris’in oyuncusunun bitmek bilmeyen hıçkırık krizi sette işlerin karışmasına sebep olur. Peride’nin temsil ettiği Selda Alkor ile Çınar’ın oyuncusu ve seslendirme sanatçısı yeni bir projeye hazırlanırken basında çıkan haberler herkesi derinden üzer. Yaşanan beklenmedik gelişmeler menajerleri bir kez daha büyük bir krizle karşı karşıya getirir. Serkan’ın boşanma davası Feris’le bir adım daha yakınlaşmalarına sebep olur. Ayla, Dicle konusunda Feris’ten yardım ister. Feris’in tutumu merakla beklenirken, Ceyda’nın olaya müdahil oluşu her şeyi değiştirir. Dicle ise Barış için sürpriz bir hamlede bulunur. Ceyda’nın hem Barış’la hem de Kıraç’la ilgili üst üste yaptığı hamleler kafaları karıştırırken Serkan, Ceyda ve Kıraç arasında kimsenin bilmediği bir savaş başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir