1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 2. Bölüm

Menajerimi Ara 2. Bölüm
0

Star TV’nin yeni dizisi Menaerimi Ara yeni bölümü ile devam ediyor. Dün akşam yayınlanan ilk bölüm ile büyük beğeni toplayan ve total reyting sonuçlarında ilk 3 içersinde yer alan Menajerimi Ara 2. Bölüm, 1 Eylül Salı akşamı yayınlacak. Bakalım çiçeği burnunda dizi Menajerimi Ara ile Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu arasındaki reyting savaşını hangi dizi kacanacak.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi güçlü oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle Menajerimi Ara 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan ilk bölümde İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle başka bir hayata başlaması anlatılıyor.

Menajerimi Ara 2. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 2. Bölüm 2. Fragman

Menajerimi Ara 1. Bölümde Neler Oldu?

Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal… Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder. Şimdi Kıraç bunu duyduğunda neler olacak?

Bu sırada Ego Ajans yeni maceralarla çalkalanmaktadır. Çınar’ın oyuncusu Tuba Büyüküstün, yurtdışından çok önemli bir yönetmenden film teklifi almıştır ve daha şimdiden bütün sektör bunu konuşmaya başlamıştır bile… Ama ne yazık ki Çınar’ın hiç hesaba katmadığı bir sorun çıkar ortaya… Çınar bu sorunu çözmeye çalışırken Feris de yeni asistanını tanımaya ve ona güvenip güvenemeyeceğini tartmaya çalışır. Bu esnada Dicle, bilmeden Feris’in yeni starı Barış’la tanışır ve beklenmedik bir maceraya atılmak zorunda kalır, acaba buna Feris ne diyecek?

Yorum Yap