1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 3. Bölüm

Adı Sevgi 3. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen yeni dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Adı Sevgi 3. Bölüm ile 27 Mart Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Adı Sevgi dizisi yeni bölümleri ile Pazar akşamları izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Adı Sevgi dizisinin 2. bölümünde; Zeynep’in çığlığı, düğünün üstüne kâbus gibi çökmüştür. Elif bir an önce Zeynep’e ulaşarak bu zoraki evliliği bitirmek ister. Ancak Zeynep; Volkan’dan kurtulmakla, Volkan’ı bıçaklayan kardeşi Mehmet’i Baykaralardan korumak arasında büyük bir tereddüt yaşar. Emir içinse yıllar sonra döndüğü bu ev, eski anıların canlanmasına neden olur.

Adı Sevgi 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Adı Sevgi 3. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 2. Bölüm Özeti

Herkes Zeynep’in tuhaf tavrının arkasında yatan nedeni anlamaya çalışırken, Mehmet’in yokluğu büyük şüphe çeker. Her şeyin kilidi, düğün gecesi o odada olanlarda ve Mehmet’tedir. Elif ve Emir aralarındaki bütün çatışmaya rağmen, Zeynep’i ve ailesini Baykaralardan uzaklaştırmak için bir arayışa girişir. Düğünden sonra bile Emir ve Elif’in hala bu işin peşini bırakmadığı gören Ekrem Baykara, Elif’in mesleğini tehlikeye atacak bir hamle yapar.

Elif, Emir’in de desteğiyle Zeynep’in umudunu sürdürmek için canını dişine taksa da asıl zarar gören yine kendisi mi olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir