1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kağıt Ev 7. Bölüm

Kağıt Ev 7. Bölüm
0

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Kağıt Ev yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Kağıt Ev 7. Bölüm ile 31 Mayıs Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kağıt Ev dizisinin 6. bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı Kağıt Ev dizisinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Görgü tanığının, Azra’nın canlı yayınında Mert’i suçlaması üzerine, Mert İnci’yle sevgili olduklarını itiraf etmek zorunda kalır. Kağıt Ev 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kağıt Ev 6. son bölüm özeti.

Kağıt Ev 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=TsajTj240BI”]

Kağıt Ev 6. Bölüm Özeti

Mert’in itiraflarına Gülsüm’ün tepkisi nasıl olur? Mert Emniyetteki ifadesinde Bülent’e bilgi verirken, kendisini nasıl suçlu durumuna sokar? Issız kayalıklara bırakılan İnci’nin cesedinin bulunmasından sonra Gülsüm evine döner. Gülsüm kızının ölümünden kimi suçlar?

Programında Mert’in suçlanmasına neden olan Azra Cihan’a kendini affettirebilecek mi? Cihan, otuz yıllık karısının babasının bir katil olduğunu öğrenmişti. Bu şokla eve gelen Cihan, Aylin’le nasıl yüzleşecek? Cemre’yi kim neden kaçıracak ve kendini kaçıranları Cemre nasıl zor duruma düşürecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir