1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm
0

Star TV ekranlarının yeni dizisi Seni Çok Bekledim ilk bölümü ile ekranlara geldi. Seni Çok Bekledim 2. ile 5 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim ilk bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. Başrolerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı dizi Katar’da çekiliyor. Yeni bölümleri ile Cuma akşamları Star TV’de yayınlanacak olan dizinin 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yeni dizileri Seni Bekledim’de buluştular. Seni Bekledim dizisinde; hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana geliyor. İşte Seni Çok Bekledim 2. yeni bölüm fragmanı.

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=s4zMj-FuIpo”]

Seni Çok Bekledim 1. Bölüm Özeti

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir.

Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar… O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir