Kazara Aşk 1. Bölüm
0

Star TV ekranlarında Romantik komedi türündeki yeni dizisi Kazara Aşk başlıyor. Kazara Aşk 1. Bölüm ile 24 Haziran Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların ve Star TV’nin yeni dizisi Kazara Aşk’ın başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alıyor. Yaz aylarının yeni dizisi Kazara Aşk’ın yayın tarihi de belli oldu. Kazara Aşk dizisinin başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alırken, oyuncu kadrosunda ise Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Aycan Koptur, Sadi Celil Cengiz, Burakhan Yılmaz ve Deniz Altan gibi isimler yer alıyor. Yapımına Koliba Film adına Ata Türkoğlu’nun imza attığı Kazara Aşk, 24 Haziran’da Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturduğu dizinin senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor.

Kazara Aşk dizi konusu ise; 2 gençin romantik aşk hikayesini ekranlara yansıtmaya hazırlanıyor. Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç. Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir.

Karadenizli Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir.

Kazara Aşk 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kazara Aşk 1. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=TqA15PxvetA”]

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-21

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir