1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 21. Bölüm

Menajerimi Ara 21. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Star TV dizisi Menajerimi Ara yeni bölümü ile devam ediyor. Menajerimi Ara 21. Bölüm ile 17 Ocak Pazar akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara’da heyecan durulmuyor! Dün akşam 20. bölümüyle ekrana gelen Menajerimi Ara’da Dicle’nin Kıraç’ın kızı olduğunu herkes öğrenir ve Dicle bu sefer de bu konuda herkese kendini kanıtlamak zorunda kalır. Pazar akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Serkan Feris’i birlikte olmaya ikna etmeye çalışmasındaki kararlılığı karşısında Feris daha ne kadar direnebilecek? Mayda’ya her şeyi anlatan Kıraç iki, gün boyunca Dicle’nin evinde kaldığı Menajerimi Ara 20. bölümde neler oldu? Menajerimi Ara 21. bölüm fragmanı izle!

Menajerimi Ara 21. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Xw8omLnIBoo”]

Menajerimi Ara 21. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hiinzHtyavw”]

Menajerimi Ara 21. Bölüm Özeti

Kıraç’ın, Dicle’nin babası olduğu gerçeğini açıklaması Ego Ajans’ta bütün taşları yerinden oynatır. Mayda ve Beren’le yüzleşen Kıraç’ın tek sınavı ailesi değildir.

Serkan’ın köşeye sıkıştırmasıyla Kıraç’ın ajanstaki geleceği tehlikeye girer. Yaşananlardan sonra herkesin büyük tepkisiyle karşılaşan Dicle, bir yandan babası Kıraç’ı ayağa kaldırmaya çalışırken diğer yandan kendisini de tehlikeye attığı büyük bir mücadeleye girer.

Barış, bu mücadelede Dicle’nin en büyük destekçisi olur. Emir ise Dicle’yle ilgili fark ettiği gerçeklerin etkisiyle geleceğini belirleyecek bir adım atar. Feris’in içinde bulunduğu durum onu hayatta en büyük korkusuyla bir kez daha yüzleştirir. Herkes için yepyeni bir dönem başlarken Kıraç ve Dicle bir kez daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir