Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm ile 8 Mayıs Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyenleri ekrana kilitledi. Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin paylaştığı Kuzey Yıldızı 62. son bölümünde Güney bebek, farkında olmasa da büyük bir tehlike atlatmıştır. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00’de Show TV’de!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zvfd5a_J_oc”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm Özeti

Güney bebek, farkında olmasa da büyük bir tehlike atlatmıştır. Bu olay, başta Kuzey’in kızları olmak üzere herkese büyük bir ders olmuştur.

Kuzey, biricik oğlunu gözünün önünden ayırmamaya karar verir. Ama Kuzey’in bu çabası, onun tüm çocuklarını koruyabileceği anlamına gelmemektedir. Kuzey, oğlunun, kızlarının ve biricik aşkının mutluluğu için elinden gelenin fazlasını yapar. Ama herkesi aynı anda mutlu edebilmesi ve sakınabilmesi mümkün değildir. Bunu herkes yaşayarak görecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir