Menajerimi Ara 6. Bölüm
0

Star tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Menajerimi Ara yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Menajerimi Ara 6. Bölüm ile 29 Eylül Salı akşamı Star Tv’de.

Başrollerinde Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun (Peride) oynadığı Star TV’nin yeni dizisi Menajerimi Ara’nın 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına Simge Gezmiş’in Koş Koş Koş parçası damga vurdu. Dizinin son bölümünde, Ego Ajans, Kıraç’ın ayrılık haberi ile çalkalandı. Feris, Çınar ve Peride, kendilerini sırtlarından bıçaklanmış gibi hissetti. Bu sırada Kıraç’ın oyuncusu Şükran Ovalı bebeği doğduktan sonra ara verdiği sektöre dönmek istedi.

Menajerimi Ara 6. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 6. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 5. Bölümde Neler Oldu?

Ego Ajans, Kıraç’ın ayrılık haberi ile çalkalanmaktadır. Feris, Çınar ve Peride, kendilerini sırtlarından bıçaklanmış gibi hissederler. Kıraç’ın işlerini toparlayana kadar bir süre daha ofise gelip gideceği anlaşıldığında iş arkadaşları ona hayatı dar etmeye karar verir.

Bu sırada Kıraç’ın oyuncusu Şükran Ovalı bebeği doğduktan sonra ara verdiği sektöre dönmek ister. Ancak hem bebeğine bakmak hemde kariyeri için yeni adımlar atmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Barış ve Beren’e beraber oynayabilecekleri bir film teklifi gelir. Bu proje için Beren aşırı heyecanlanır. Barış ise Dicle’nin fikrini almak ister.

Çınar, Jülide’ye bir dizide küçük bir rol ayarlar. Havalara uçan Jülide’yi ne yazık ki kötü bir sürpriz beklemektedir.

Kıraç, sırrını ajanstakilere söyleyenin Dicle olduğunu öğrendiğinde çok öfkelenir. Kıraç ve Dicle yine karşı karşıya kalır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-25

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir