1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 5. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 5. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 5. Bölüm ile 27 Ekim Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX’un sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar 4. bölümüyle ekrana geldi. Kanunsuz Topraklar 4. bölümde Gülfem ve Ali’nin nişan merasiminden çıkışta Kasapoğlu, arabasını silahlarla tarayarak Ali’yi öldürmeyi planlar fakat Gülfem de bu arabadadır. Gülfem arabadan sağ çıkabilecek mi?

Kanunsuz Topraklar 5. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 5. Bölüm 2. Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 4. Bölüm Özeti

Davut, devletin silahlarını çalan Kasapoğlu için çalıştığından asılarak idam edilmek üzere darağacına çıkarılır ama hiç ummadığı biri son anda yardımına yetişerek onu ipten alacaktır. Ölen madencilerin eşleri madende çalışmayı kabul eder.

Gülfem şimdi babasına verdiği sözü tutmak ve Ali Gelik’le evlenmek zorundadır. Nişan gecesi Davut bu evliliği nasıl engelleyeceğini düşünürken, Kasapoğlu’nun Ali’ye pusu kurduğunu ve nişan merasiminden dönüşte arabasını silahlarla tarayarak onu öldüreceğini öğrenir. Kasapoğlu’nun bilmediği şey; arabada Gülfem’in de olduğudur…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir