1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 6. Bölüm

Akrep 6. Bölüm
0

Sevilen Star Tv dizisi Akrep yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Akrep 6. Bölüm ile 15 Ocak Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Akrep dizisi 5. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Bekir Aksoy’un yer aldığı Akrep dizisinin yeni bölümleri Cuma akşamları seyircilerle buluşuyor. Akrep dizisinin 5. son bölümünde; Fikret Perihan’ın oyununu anlamaya çalışıyor. Şahin Ferda’ya annesinin neden intihar ettiğini anlatırken, Ferda ise Selma’ya gözdağı vererek onu evden uzak tutmaya çalışıyor. Perihan, Ferda hakkında şoke eden bir gerçeğe ulaşıyor. Peki Akrep 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZfbVXMwCsKo”]

Akrep 5. Bölüm Özeti

Perihan’ın, kızı Merve’yi kullanarak yaptığı hamle karşısında deliye dönen Ferda, karşı hamle yapmaya karar verir. Ferda, Fikret’i zorlayarak Perihan’ı çıldırtmak ister.

Fikret’e tek çözümün evlilik olduğunu söyleyen Ferda, bu konuda tüm kozlarını oynayacaktır. Ancak, gün geçtikçe şüpheleri ile Ferda’ya olan tutkusu arasında git gelleri artan Fikret, bu çözüme onay vermez. Annesinin Fikret’le ilişkisini öğrenen Merve, Perihan’ın daveti ile ne kadar içten içe istemese de Emgen Malikanesi’nde kalmaya başlar. Annesi ve varlığını yeni öğrendiği eniştesi arasındaki ilişkiyi bilmesine rağmen bu konuda tek kelime etmeyen Aras’a da tavır alır.

Merve, hem annesi hem sevdiği tarafından hayal kırıklığına uğramanın kızgınlığı ile Perihan’a kırgınlığını bir süre rafa kaldıracaktır.

Fikret, Ferda’nın evlilik fikrine olumlu tepki vermeyince gerginlik artar. Ferda’nın baskısından gözü korkan Fikret, Perihan’dan yardım isteyecek hale gelir. Perihan, Ferda’yı Fikret’ten uzaklaştırmak için elindeki büyük kozu oynamaya karar verir. Ferda ise, Aras’ı tekrar ele geçirmek için gölde çektiği görüntüleri ortaya çıkarır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir