1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 29. Bölüm

Menajerimi Ara 29. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile devam ediyor. Menajerimi Ara 29. Bölüm ile 14 Mart Pazar akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında başlayan Menajerimi Ara dizisi izleyicilerin beğenisini topladı. Konusu le dikkat çeken filmde başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kimler? Menajerimi Ara 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu merak ediliyor.

Menajerimi Ara 29. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=-7HFOb90HZ8″]

Menajerimi Ara 29. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7U-omPpGvUw”]

Menajerimi Ara 28. Bölüm Özeti

Dicle’yle çıkan haberlerin ardından Barış’ın yapacağı hamleler herkes için işleri daha çok zorlaştırır. Feris’in hamileliğini öğrenen Serkan, bunun üzerine ona yaklaşmanın yollarını arar. Barış’ın annesi Ayla’nın gelişi ise Dicle ve Barış’ı etkiler. Çınar ve Feris, yeni işleri için gizli planlar yaparken sürpriz bir isme yakalanırlar. Bu durum, Feris’in kendisiyle ilgili bir gerçeği itiraf etmesine neden olur. Dicle’nin, Ömer’le yapacağı sürpriz görüşme hiç beklenmedik olayların yaşanmasına sebep olur. Kıraç, bir oyuncusunun tiyatro provasında yaşadığı krizi çözmeye çalışırken, ajansın gündemindeki tazminat meselesi herkesi karşı karşıya getirir. Bu duruma sebep olan kişiyle ilgili yapacakları hamle ise merak konusu olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir