1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 48. Bölüm

Sefirin Kızı 48. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Sefirin Kızı 48. Bölüm ile 12 Nisan Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 47. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün paylaşıyor. Son bölümün yayınlanmasının ardından yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. Sefirin Kızı 47. son bölümünde; Sancar kollar arasında yitip gitmekte olan Kavruk’u kurtarmak için kendini yakmayı göze alır. Kavruk ölümle yaşam arasında gidip gelirken, Sancar bir de Mavi’nin başına gelenlerle sarsılır. Sefirin Kızı 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sefirin Kızı 47. son bölüm detayı.

Sefirin Kızı 48. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=-KscMyU8GsE”]

Sefirin Kızı 47. Bölüm Özeti

Mavi’nin Sancar’ı kurtarmak için aldığı risk Sancar’ın kalbini kırarak başka bir çatışmanın fitilini ateşler.

Hastaneye kaldırılan Sedat, Güven’in planından habersiz hayat mücadelesi vermektedir. Güven durumu lehine çevirmek ve her şeyi kontrol altına almak için gözünü karartır. Sancar’ı bulmak için yaptıkları da başka canların yanmasına neden olacaktır. Elvan, Yahya’nın tepkisiyle kendi hayatına dair yaptığı tercihleri daha çok sahiplenir. Sonrasında yaşayacağı büyük yüzleşmeyle de omuzlarından geçmişin yükünü atar. Bu sırada Bora’nın aklına ektiği bir şüphe ise onu başka bir telaşa düşürecektir.

Sancar için bütün umutlar tükenirken Mavi, Sancar’ın kurtuluşu için her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Hem Sancar hem de Mavi, içine düştükleri cendere yüzünden kendi yok oluşlarına neden olacak kararların eşiğine geleceklerdir.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-27

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir