Menajerimi Ara 4. Bölüm
0

Ay Yapım imzalı Star TV’nin Salı günleri yayınlanan iddalı dizisi Menajerimi Ara 4. Bölüm ile devam ediyor. Menajerimi Ara 4. Bölüm 15 Eylül salı akşamı Star tv ekranlarında olacak.

Yayınlandığı gün Masterchef Türkiye yarışma programıyla reyting listesinin zirvesini paylaşan Menajerimi Ara dizisi son sürat devam ediyor. Menajerimi Ara’nın 3. son bölümünde Dicle’nin çok acil olarak Çağatay Ulusoy’a ulaşması gerekir. Ama kimse Çağatay’ın nerede olduğunu bilmiyordur. Dicle, adeta bir dedektif gibi Çağatay’ın peşine düşer. Bu sırada Jülide sonunda Çınar’ı oyuna gelmeye ikna eder. Dicle, Barış’ın peşinden dövüşlerin yapıldığı depoya kadar gitti. Bütün ekip ise Dicle’yle Barış’a ulaşmaya çalıştı. Ayrıca Barış’ın yapımcıya rest çektiği sahne de ilgi gördü.

Menajerimi Ara 4. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 4. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 3. Bölüm Neler Oldu?

Dicle, Barış’ın peşinden dövüşlerin yapıldığı depoya kadar gider. Bu sırada Kıraç, Dicle’nin onun arabasını alıp gittiğini fark etmiştir. Bütün ekip Dicle’yle Barış’a ulaşmaya çalışır. Ne yazık ki bu durum vampir Ece’nin gözünden kaçmaz ve iyi haberin kokusunu alan kadın Barış’ın peşine düşer. Barış, başına açtığı bunca beladan nasıl kurtulacak dersiniz?

Bu sırada Kıraç’ın oyuncusu Derya Baykal ile Feris’in oyuncusu Müjgan Ferhan Şensoy’a bir filmde anne kız rolünü oynamaları için teklif gelir. Ancak durumun iki oyuncu için de beklenmedik zorlukları olacaktır. Dicle’nin çok acil olarak Çağatay Ulusoy’a ulaşması gerekir. Ama kimse Çağatay’ın nerede olduğunu bilmiyordur. Dicle, adeta bir dedektif gibi Çağatay’ın peşine düşer. Bu sırada Jülide sonunda Çınar’ı oyuna gelmeye ikna eder. Kıraç, Dicle’yi en sevdiği yönetmenin galasına davet eder. Dicle’nin babasından hiç beklemediği bir jesttir bu. Ancak gala ne yazık ki Dicle’nin hayal ettiği gibi geçmez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir