Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi 1 haftalık aranın ardından tekrar ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm ile 23 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümleri ile her Salı akşamı ekrana geliyor. Son bölümde; Alparslan vuruluyor. Yeni bölümde Alparslan’ın ölüp ölmeyeceği merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. son bölümü ekrana geldi. Son bölümde; İshak’dan Alpaslan için ölüm emri geliyor. Hızır, Ceylan’ı kurtarıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. yeni bölüm yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rbCmVrlO0kA”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5VrXhh72jk4″]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli, annesinin acısını yaşamaya fırsat bulamadan eşi Ceylan Çakırbeyli ve Bahar Sincanlı’nın kaçırılmasıyla bir şok daha yaşar. Eşini kurtarmak için hemen her yola başvuran Hızır Çakırbeyli, hasmı Yaman Korkmaz’ın da yardımıyla Fuat’ın peşine düşer. Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli’ye yardım elini uzatırken bir taraftan da kendi planlarını uygulamaya başlar. Ceylan Çakırbeyli için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda Fuat’ı da ortdan kaldırır.

İdris Reis oğlu Kaya’nın hesabını sormak için akrabalarıyla birlikte plan yapar. Façalı ailesinin evine baskın yapmaya hazırlanan İdris Reis’in kardeşi Demir, beraber iş tuttuğu Yaman Kormaz’ın kurduğu oyunda piyon olmaya hazırdır. Abisinin emri ile masa liderliğine gelen İlyas Çakırbeyli ise yaşanan kaos ortamından uzaklaşmak ister. İlyas Çakırbeyli eşi Ömür’le birlikte yurt dışına çıkma planları yapar.

Ebru’nun hain çıkmasının ardından adeta diken üstünde duran Hızır Çakırbeyli, kendisine operasyon düzenleyen şebekenin başındaki Fethi’ye ulaşmak için plan yapmaya başlar. Fuat’ın ortadan kalkmasıyla yeni bir oyun kuran Fethi ise Hızır Çakırbeyli’ye kendi kalesinde ders vermek ister. Fethi, Hızır Çakırbeyli’nin otelinde canından çok sevdiği yeğenine pusu kurar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir