Sefirin Kızı 27. Bölüm
0

Star ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölüm ile devam ediyor. Sefirin Kızı 27. bölüm ile 9 Kasım Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Sefirin Kızı dün akşam 26. yeni bölümü ile ekranlara geldi. Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolde oynadığı dizide bu akşam Sancar, Akın’la birlikte uçurumdan aşağıya atlar. Nare, Sancar’a engel olmak ister ama yetişemez. Nare, Sancar’ın başucunda gözyaşlarına boğulur. Sancar Alacakuş’u serbest bırakmıştır, Alacakuş da yavrusunu alıp uçacaktır ama bunu yavru kuşa nasıl anlatacaklardır?

Sefirin Kızı 27. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 26. Bölümde Neler Oldu?

Nare ve Sancar kendi acılarını bir kenara koyup kızlarına bu ayrılığı anlatmanın bir yolunu bulmaya çalışırlar ama Nare veda zamanı yaklaştıkça dağılır.

Bir yanda kızını babasından ayırmak, bir yanda yine köksüz kalmak, bir yanda da affedememek. Ne ayrılabilir ne kavuşabilir; bir arafta kanayıp durur.

Sancar ise sevdasını ve kızını uğurlar, bütün hesaplarını kapatır ve uçuruma çıkar ama kader, onlar için destanı baştan yazmaktadır. Bu sefer Alaca’nın değil, efesinin yere çakılacağı bir destan.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir