Kuzey Yıldızı İlk Aşk 46. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 46. Bölüm ile 2 Ocak Cumartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 45. son bölümü ile SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Aslıhan Güner ile İsmail Demirci’nin yer aldığı dizi Cumartesi akşamları yeni bölümleri ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Dün akşam ekrana gelen son bölümde Gökçe’nin yeni durumu, iki ailenin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kuzey’in Yıldızla kurduğu yeni hayat, yavaş yavaş şekillenmeye, yirmi bir yıllık hayal, ete kemiğe bürünmeye başlamıştır. Yıldız’ın gözünden bile sakındığı yuvasına, yirmi bir yıllık hayaline bir gölge mi düşecek yoksa iki aşık, sonunda yuvalarına kavuşacak mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 45. son bölüm özeti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 46. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_-S2eSGoLLY”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 45. Bölüm Özeti

Gökçe’nin yeni durumu, iki ailenin gündemine bomba gibi düşmüştür. Herkes, inadıyla tam bir Mollaoğlu olduğunu ispatlayan Gökçe’nin, iyileşmek için de aynı dirayeti göstermesini beklemektedir. Herkes onun iyileşmesi için seferber olmuştur. Kızının hastalığıyla sarsılan Kuzey, yeni hayatıyla ilgilenmekten vazgeçmemiştir. Yıldızla kurduğu yeni hayat, yavaş yavaş şekillenmeye, yirmi bir yıllık hayal, ete kemiğe bürünmeye başlamıştır. Yıldız, kendisini bile şaşırtan bir heyecan ve panik içindedir. Yeni evinde her şey mükemmel olmalı, hiçbir şey buna gölge düşürmemelidir.

Kuzey başta olmak üzere herkes, bu hayalin hakkını vermeye çalışmaktadır. Her şeye, en ince detayına kadar özen gösterirler. Yıldız’ın gözünden bile sakındığı yuvasına, yirmi bir yıllık hayaline bir gölge mi düşecek yoksa iki aşık, sonunda yuvalarına kavuşacak mıdır?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 46. Bölüm ile 9 Ocak Cumartesi akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir