İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 14. Bölüm

Menajerimi Ara 14. Bölüm
+ - 0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümü ile Star ekranlarına gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 14. Bölüm ile 29 Kasım Pazar akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

STAR TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara 13. bölüm bir hafta aranın ardından tekrar izleyici karşısına çıktı. Barış ve Emir’in Dicle için birbirine düştüğü Menajerimi Ara 13. bölümde neler oldu?

Menajerimi Ara 14. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 14. Bölüm Ön İzleme

Menajerimi Ara 13. Bölüm Özeti

Serkan’ın dönüşünün altındaki gizli gerçeği henüz bilmeyen Ego Ajans menajerleri; Barış, Emir, Beren ve İrem Derici’nin konuk olacağı İbo Show programı için hazırlıklara başlar.

Feris ve Kıraç, çıkabilecek bütün gerginlikleri önlemek adına ellerinden geleni yaparken, İrem Derici’nin başına gelen talihsiz olay Dicle’yi zor bir durumda bırakır. Emir ve Barış arasında yaşananlar artık herkesi geri dönülmez bir şekilde etkilerken, Barış bütün duygularını Dicle ile paylaşacağı büyük bir yüzleşme yaşar.

Serkan ve Beren’in sürpriz iş birliği İbo Show öncesi her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Feris’in Dicle’yle ilgili öğreneceği gerçekler ise Dicle’yi şoke edecektir.

Yorum Yap