1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 2. Bölüm

Adı Sevgi 2. Bölüm
0

Ekranların yeni dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile Pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanıyor. Adı Sevgi 2. Bölüm ile 20 Mart Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları kuşağının yeni dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanıyor. Adı Sevgi dizisinin birinci bölümünde; Volkan’ın düğün gecesi bıçaklanması ilk bölüme damga vuran anlardan biri oldu.

Adı Sevgi 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Adı Sevgi 2. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 1. Bölüm Özeti

Elif öğretmen idealist düşünceler içinde Sarpça’ya gelir. Okulda son derece başarılı bir kız olan Zeynep; kınasından kaçmış en sevdiği yere okuluna gelmiştir. Elif, Zeynep’i umutsuzluğun kıyısından alırken, Zeynep’in bölgenin en güçlü ve varlıklı ailesi olan Baykara ailesinin tek oğlu Volkan’la evlenmek zorunda bırakıldığını öğrenir. Volkan ona takıntılı bir aşkla bağlanmıştır.

Elif hemen Zeynep’i himayesine alır ve onu bu durumdan kurtarmak, okula geri döndürmek için harekete geçer. Ancak Volkan da Baykara ailesi de bu evliliğin gerçekleşmesi için inanılmaz büyük ve tehlikeli hamleler yapar.

Elif okuldaki ilk dersinde ise öğrencilerinin neredeyse hepsinin gizli ya da açık onun desteğine ihtiyacı olduğunu sezer. Bu sırada bir yanlış anlaşılma sonucu Baykara soyadını taşıyan Emir’le de tanışır. Daha ilk andan kıvılcımlar yaratan bu tanışma, Elif’i Emir’le birlikte Zeynep’i kurtarmak üzere harekete geçirir. Ancak olaylar hiç beklemedikleri biçimde onları bambaşka yerlere savurur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir