Menajerimi Ara 45. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara final bölümü ile son kez Star TV ekranlarına geliyor. Menajerimi Ara 45. Bölüm final bölümü ile 11 Temmuz Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

4 Temmuz 2021 Pazar akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara 44. bölümde Kıraç, Çınar ve Peride bu isimlerin peşine düşerken lansman gecesinde beklenmedik olaylar yaşanır. Sinan tarafından da yarı yolda bırakılan Dicle, artık tamamen hayali olan yönetmenliğin peşinden gitmeye karar verir. Barış, Ceyda’yla çalışmaya başladıktan sonra projeden projeye koşmaya başlarken Dicle’yle aralarındaki gerginlik sürer. Barış ve Dicle barışacak mı? Menajerimi Ara dizisi final kararı aldı. 11 Temmuz Pazar akşamı yayınlanacak Menajerimi Ara 45. Bölüm ile ekranlara veda edecek.

Menajerimi Ara 45. Bölüm Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3BK4lUPObxA”]

Menajerimi Ara 44. Bölüm Özeti

Menajerimi Ara 44. bölümde Kıraç, Çınar ve Peride olmadan da Ego Ajans’ı ayakta tutabildiğine inanan Ceyda, ajansa maddi olarak zarar vermeden üç menajerden kurtulmanın hukuksal yollarını araştırmaya başlar. Sinan tarafından da yarı yolda bırakılan Dicle, artık tamamen hayali olan yönetmenliğin peşinden gitmeye karar verir. Organizatör Ahmet, Rusya’nın en büyük mücevher markasının lansmanının yapılacağı haberini Kıraç ve Çınar’a verirken bu lansman için Yasemin Allen, Murat Dalkılıç ve Didem Kınalı’nın katılımı istenir.

Kıraç, Çınar ve Peride bu isimlerin peşine düşerken lansman gecesinde beklenmedik olaylar yaşanır. Barış, Ceyda’yla çalışmaya başladıktan sonra projeden projeye koşmaya başlarken Dicle’yle aralarındaki gerginlik sürer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir