Güvercin 15. Bölüm
0

Pandemi arasından sonra ekranlara geri dönen Güvercin dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Güvercin 15. Bölüm ile 21 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında olcak.

Güvercin 14. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse ve Devrim Saltoğlu’nun yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güvercin dizisinin 14. son bölümünde; Annesi İsmihan’ı yeni toprağa veren Kenan, şimdi de kardeşi Ökkeş’i kaybetmesi gerçeğiyle karşı karşıyadır. Ökkeş’in durumu, dağılma aşamasına gelmiş Cibranoğulları’nın bir araya gelmesini sağlasa da, bu birlik çok da uzun sürmeyecektir.

Güvercin 15. Bölüm Fragmanı

Güvercin 14. Bölümde Neler Oldu?

Nimet’in açtığı yeni belalar yüzünden aileyi şimdi daha zor ve acı günler beklemektedir. Kenan Zülüf’ün bütün yalvarmalarına rağmen, bir Cibranoğlu olarak Ökkeş’i bıçaklayıp kaçan Murat’ın peşine düşmeye kararlıdır. Bugüne kadar hep sağduyulu olmayı seçen Kenan, yaşadığı acıyla büyük bir ikilem içinde kalacaktır. Antep’te kalmayı seçen İpek’in de Kenan konusunda umutları tükenmek üzeredir. Kenan’dan bütün malı mülkü üzerine aldığını ve geleceğini tamamen garantilediğini düşünen Kevsa, öğrendiği gerçek karşısında hiç beklenmedik bir teklife evet diyecek; bu da yeni olayların başlangıcı olacaktır. Ailesine sahip çıkmak için onların başında olması gerektiğinin farkına varan Kenan, zor bir karar vermek durumundadır.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-61

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir