1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen TV8 dizisi Doğdupun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm ile 21 Nisan Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, bu akşam 39. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen diziye bu akşam; Barış ve Zeynep’in akşam yemeğinde oldukça romantik anlar yaşandı. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 40. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 39. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=I9XrhKemKpo”]

Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=BDSHgVTWzXU”]

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Özeti

Zeynep patronluğunun ilk gününde çok heyecanlıdır. Barış Zeynep’in hukuk danışmanı olarak şirkette yerini alır. Nesrin’in abisi olarak hayatlarına giren Tarık’tan ilk görüşte negatif elektrik alır.

Gülbin bir yabancı olarak, Nesrin adıyla Zeynep’in hayatına sızsa da geride bıraktıkları kız çocuğu Gülbin olarak karşılarına çıkmak için doğru zamanı bekleyecektir.

Ailelerin gençlerin yas sürecini toparlamak ve kırılmış oklar gibi dağılan gençlere şifa getirmek için yaptıkları plan ise tıkır tıkır işlemeye başlar. Zeynep annesinin şirketin yönetimini devralma kararını Barış ve Nesrin’in desteğiyle kabul eder. Nesrin yaptığı plan doğrultusunda abisi olarak Tarık’ı şirkete, Zeynep’in yanı başına aldırmanın bir yolunu bulurken, Barış Zeynep’i ve Nermin’i yalnız bırakmayarak huzur bozmaya gelenlerin huzurunu kaçıracaktır.

Aileler açacakları restoranı tutar, Nuh da onlara karışıp, uzun zaman sonra ilk kez hayallerine ve kendine dönerken beklenmedik bir ayrılık kapısını çalacak, Benal’in kurmak istediği yeni hayat uğruna Cemile’yle ayrı düşecektir.

Tarık ve Nesrin kendilerini sevdirmeye, hızla kabul ettirmeye başlamıştır. Ancak Barış’ın gözleri hayatlarına aniden giren bu iki yabancının üzerindedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir