Sen Çal Kapımı 9. Bölüm
0

Kerem Bursin ve Hande Erçal’ın rol aldığı keyifli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı 9. Bölüm ile devam ediyor. Dizinin yeni bölümü 9 Eylül Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Dizide heyecan ederken Sen Çal Kapımı son bölümde Serkan, çalınan tasarım konusunda Eda’yı suçladı, Eda “ Bir daha yüzümü göremezsin” dedi. Serkan ile Eda arasında ipler kopma noktasına gelirken Eda Serkan’a aşık olduğu gerçeğini saklayamıyor. Peki Sen Çal Kapımı 9. Bölüm bölümde neler olacak? İşte Sen Çal Kapımı 9. Bölüm fragmanı.

Sen Çal Kapımı 9. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 9. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 8. Bölüm’de Neler Oldu?

Yayınlanan son bölüm Serkan oldukça sinirli bir şekilde, çalınan tasarım nedeniyle Eda’yı suçladı, Eda’nın karşılığı bu tepkiye sert oldu ve “ Bir daha yüzümü göremezsin” dedi. Serkan’ın Eda’sız bir hayata nasıl alışacağını hep birlikte göreceğiz. Eda, Serkan’a suçsuzluğunu ispatlayacak, çok gururuna dokundu çünkü. Serkan ise gururundan Eda’ya “geri gel” diyemiyor.

Ferit, Serkan’la Eda’nın ayrılık haberine kendine engel olamadan sevinen Selin’e çok içerliyor. Ferit için de tehlike çanları çalıyor. Bu sırada Serkanlar’ın tasarımın patenti ile ilgili olan acil bir sorunu ancak Eda olursa çözebilecekleri ortaya çıkıyor…

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-19

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir