1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 10. Bölüm

Kırmızı Oda 10. Bölüm
Kırmızı Oda 10. Bölüm
0

Cuma akşamlarının en çok izlenen TV8 dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Yeni bölüm Kırmızı Oda 10. Bölüm ile 6 Kasım Cuma akşamı TV8 ekranlarında yayınlacak.

Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan gibi isimlerin yer aldığı Kırmızı Oda, dün akşam 9. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde Melek’in doktor hanıma anlattıkları merak dolu anlara neden oldu. Her hafta Cuma akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan dizi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlandı. Yeni bölümde neler olacağını merak ediliyor.

Kırmızı Oda 10. Bölüm izle

Kırmızı Oda 10. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 9. Bölümde Neler Oldu?

stanbul’da da annesinin hışmından kurtulamayan Alya kabus gibi geçen günlerini anlatır. Doktor Hanımın odasından büyük bir ikilem içinde ayrılan Garip bu kez kararını vermiş olarak tekrar kliniğe geliyor. Kliniğe annesi Zuhal ve babası Cenk ile birlikte gelen Duygu’nun sarsıcı hikayesi Doktor Ayşe’yi hayli zorluyor.

İpek’in ailesinin sırrı Doktor Deniz’in yaşadığı bir hayal kırıklığını hatırlamasına sebep olurken, Doktor Piraye çöp dolu torbasını yanından ayırmayan Akif’in travmalarının sebebine ulaşmaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap