1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Mandalorian 2. Sezon Olacak mı?

The Mandalorian 2. Sezon Olacak mı?
0

Hayranları, The Mandalorian‘ın ikinci sezonundan gelecek haberler için heyecanla bekliyorlar. Bu arada showrunner Jon Favreau ise ilk sezonun yönetmenleriyle çılgınca popüler Disney Plus serisi üzerine yeni fikirler düşünüyorlar ve bu yönde görüşmeler sürdürüyorlar.

ATX Televizyon Festivali için önceden kaydedilmiş bir panelde, Favreau’ya Bebek Yoda ile olan bağı ve varlığını nasıl gizli tutmayı başardıkları soruldu. Dave Filoni, Taika Waititi, Bryce Dallas Howard, Deborah Chow ve Rick Famuyiwa da sohbete katıldı. Howard, küçük çocuklarını “hemen her gün” hazırladığını ve çocukla olan çekiciliğin, o ikonik çorba yudumlama anını yaratması için ona ilham verdiğini söyledi.

Favreau, “Bebeğin dizide olduğu sırrı asla ortaya çıkmadı. Bryce için çocuklarının bir şekilde tanıştıkları her bir kişiye söylememelerini sağlaması gerçek bir başarıydı. Çocukları bu konuda eğitmek için güçlü ritüellere ihtiyaç vardır.” dedi. Howard hemen araya girerek; “Çocuklarıma her gün okula gittiklerinde hatırlatırım: Ne hakkında konuşmuyoruz? Baby Yoda!” dedi.

Bebek Yoda’nın sırrı, ilk sezon yayınlanmadan önce bir şekilde gizli kalmayı başardı ama yaklaşan ikinci sezondan birkaç ayrıntı şimdiden ortaya çıktı. Bunlar arasında Timothy Olyphant’ın oynayacağı bir rol, Rosario Dawson’ın ikonik “Klon Savaşları” karakteri Ahsoka Tano’yu canlandırması ve Temuera Morrison’ın Boba Fett’i geri getirecek olması bulunuyor.

Favreau, Fett’in ölümüne gizli bir şekilde atıfta bulundu ve diriliş haberlerini bir şekilde yorumladı; “Hepimiz Boba Fett’i sevdik ama hiçbir zaman istediğimiz kadar onu göremedik. Daha gençken görmeyi umduğumuz bir karakter istedik. Böylece, hikayeye de uyacaktı.” dedi. İkinci sezondaki beklentilere gelince, Favreau, Koronavirüs sebebiyle üretiminin kapanmasına rağmen ikinci sezonun ekim ayında, daha önce bildirildiği gibi zamanında yayınlanmasını beklediğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir