1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yeni Hayat 4. Bölüm

Yeni Hayat 4. Bölüm
0

Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni Hayat 4. Bölüm ile 24 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat’ın son bölümünde, Yasemin’in Adem’i öpmesi ikisi arasındaki dengelerin değişmesine sebep oldu. Adem mesleki içgüdülerine güvenerek bunun altında başka bir şey olduğunu düşündü ve bunu ortaya çıkartmanın yollarını aradı. Timur ve Adem’in Yasemin’i kurtarmak için tehlikeye atılması ise son bölümde dikkat çeken diğer anlardan oldu. Heyecanlı bölümün hemen ardından Yeni Hayat 4. yeni bölüm fragmanı sevenleriyle buluştu.

Yeni Hayat 4. Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat 4. Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Hayat 4. Bölüm 3. Fragmanı

Yeni Hayat 3. Bölümde Neler Oldu?

Yasemin’in Adem’i öpmesi ikisi arasındaki dengelerin değişmesine sebep olur. Adem mesleki içgüdülerine güvenerek bunun altında başka bir şey olduğunu düşünmekte ve bunu ortaya çıkartmanın yollarını aramaktadır. Yasemin ise yaptığı bu yanlışın üstünü yeni yanlışlarla kapatmaya çalışmaktadır. İkisi arasındaki gerilim günden güne artmaya başlar.

Bu sırada Timur’un ortakları, Timur’un bir bordo bereliyi karısını koruması için işe almasının rahatsızlığını duymaktadır. Timur ortağı ile bu mevzu sebebiyle karşı karşıya gelecektir. Diğer taraftan Yasemin kaçış planını bir an önce hayata geçirmek için yeni yollar aramaktadır. Timur’un sakladıkları ona aradığı bu fırsatı verecektir. Ancak Yasemin büyük bir tehlikeye doğru yürüdüğünün henüz farkında değildir. Tüm bunlar olurken Adem’e gelen yeni bir teklif her şeyi daha da karışık bir hale getirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir