1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 576. Bölüm

Arka Sokaklar 576. Bölüm
0

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Arka Sokaklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 576. Bölüm ile 5 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarınıdan izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Arka Sokaklar, 575. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümünde Servet bütün kozlarıyla ekibin etrafını sardı ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Aksiyon dolu sahneleri ile her hafta cuma akşamlarına damga vuran Arka Sokaklar’ın 29 Ocak tarihli son bölümünde suç örgütü lideri Servet Amcayı ekibin gözaltına alması damga vurdu. İlaçlara giderek bağımlı olan Selin’in durumu ise merak dolu anlara sahne oldu. Heyecanlı bölümün hemen ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 576. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=IQO0qf5BMgc”]

Arka Sokaklar 575. Bölüm Özeti

Tehditleri ve şantajları işe yaramayan Servet bütün kozlarıyla ekibin etrafını sarıp, ortalığı toz duman etmeye kararlıdır.

Servet’in ekibimize yaptığı şantaj, Rıza Baba’nın daha erken davranıp şantaj nedenini ortadan kaldırmasıyla boşa çıkar. İlk kozu boşa çıkan Servet sevk edildiği savcılıktan denetimli serbestlikle bırakılır.

Tehditleri ve şantajları işe yaramayan Servet bütün kozlarıyla ekibin etrafını sarıp, ortalığı toz duman etmeye kararlıdır. Hakan, Savcı Fahri’nin karşısına çıkıp ifadesini verir. Avukatı Başak’ta, Hakan’ın yanındadır.

Selin, ağrıların şiddetine dayanamamaktadır. Doktorun uyarılarını iyice kulak ardı edip, ilaçları çekirdek gibi almaktadır. Durumun ciddiyetini fark eden Mesut, kontrolü ele almaya çalışır.

Doktor da bu durumun hemen bitmesi için Selin’in ameliyat tarihini öne çeker. Ameliyat olabilmesi için Selin’in ilaçların dozunu aşmaması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir