İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-9
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 8. Bölüm

Menajerimi Ara 8. Bölüm
+ - 0

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümüleri ile Salı akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 8. Bölüm ile 13 Ekim Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyunculardan oluşan kadrosu ve her hafta ünlü bir konuğu ile ekranlara gelen Menajerimi Ara dizisi son bölümünde, Dicle’nin istifa haberi Ego Ajans’a bomba gibi düşer. Dicle’nin hiçbir açıklama yapmadan bir anda işi bırakmak istediğini açıklaması Feris’i çok öfkelendirir ve Dicle’ye yerine birini bulmasını söyler. Bu sırada Gökçe Bahadır’a yeni bir sinema filmi teklifi gelmiştir. Ancak çekimleri devam eden yabancı ortaklı filmin son set günleri yeni filmle çakışır. Çınar, ne yapacağını şaşırmış haldeyken yardımına Kıraç koşar.

Menajerimi Ara 8. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 8. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 7. Bölümde Neler Oldu?

Feris, Ahmet Rıfat Şungar’dan beklenmedik bir telefon alır; oyuncu kendini inanılmaz bir fotoğraf çekiminin ortasında bulmuştur ve nasıl kurtulacağını bilemiyordur. Barış, Dicle’nin istifasını duyduğunda çok üzülür, Dicle gitmesin diye elinden geleni yapmaya kararlıdır. Dicle, her şeyi yoluna koyduğunu düşündüğü sırada Mayda şoke eden bir haberle ajansa gelir.

Yorum Yap