Kardeşlerim 20. Bölüm
0

Cumartesi iakşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanıyor. Yeni bölüm Kardeşlerim 20. Bölüm ile 18 Eylül Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Verdiği sezon arasından sonra 2. sezonu ile Kardeşlerim 11 Eylül Cumartesi akşamı tekrar ekranlara geri döndü. Kardeşlerim dizisinin 19. son bölümünde Kadir, demir parmaklıklar ardında kabahatsizliğinin ortaya çıkacağı, kardeşlerine kavuşacağı günü umutla beklerken, dört bir yana savrulan kardeşler de, abilerini hapisten çıkartmak için ellerinden geleni yaptılar. Doruk ise babası hakkında acı gerçeği öğrenip sarsılırken, Asiye ile geri dönüşü olmayan bir yola girdi. Kardeşlerim 20. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 20. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 20. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 20. Bölüm 2. Fragmanı

Kardeşlerim 19. Bölüm Özeti

Kadir, demir parmaklıklar ardında suçsuzluğunun ortaya çıkacağı, kardeşlerine kavuşacağı günü umutla beklerken, dört bir yana savrulan kardeşler de, abilerini hapisten çıkartmak için ellerinden geleni yapıyorlardır.

Babası Akif’le ilgili acı gerçeği öğrenen Doruk’un hayatı büyük ölçüde sarsılırken, Asiye’yle ilişkisi de geri dönülemez bir yola girer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir