1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 55. Bölüm

Kardeşlerim 55. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 55. Bölüm ile 4 Haziran Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Kardeşlerim bölümleri sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 28 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kardeşlerim son bölümü reyting sıralamasında Total de 6,84 izlenme oranı ile 3. oldu. Kardeşlerim 54. bölümde; Suzan’la işbirliği yapan Nebahat ve Ayla, Akif’e karşı harekete geçerken; Akif de çaresizce borçlarıyla mücadele etmek durumundadır.

Kardeşlerim 55. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Kardeşlerim 54. Bölüm Özeti

Eren kardeşler ile Şengül arasındaki ipler iyice gerilirken, bu durum kuzenlerin hayatına da yansır. Suzan’la işbirliği yapan Nebahat ve Ayla, Akif’e karşı harekete geçerken; Akif de çaresizce borçlarıyla mücadele etmek durumundadır. Gönül, Şengül’ün Asiyeler için yaptığı sinsi planı tersine çevirmek isterken, Sevgi Teyze de hiç beklemediği bir anda geçmişten gelen pişmanlığıyla karşı karşıya kalır. Şengül’ün yaptıklarına dayanamayan Ömer’in yaptığı hamle ise, herkesi şoke eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir