1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

50 Metrekare Dizisinde Son Durum Ne?

50 Metrekare Dizisinde Son Durum Ne?
1

Oyuncu Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ı buluşturan 50 metrekare isimli dizi projesi büyük dikkat çekti. Netflix imzalı ilk Türkçe komedi dizisi olması nedeniyle ilgi gören projenin çekimleri başlamıştı.

Ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle bu dizinin çekimlerine de durduruldu. Yaklaşık 2 aydır karantinada olan ünlü oyuncu Engin Öztürk, önceki gün saç tıraşı için dışarı çıktı.

Oyuncu, kameralara yakalandı ve yüzünde maskeli haliyle dikkat çekti. Herkes için bu koronavirüs pandemi sürecinin iyi geçmesini dileyen Engin Öztürk, 50 Metrekare dizisiyle ilgili de son durumu anlattı.

Oyuncu, “Devam eden projem var benim Netflix’te. Onu tamamlayamadık. Koronadan dolayı. O biter bitmez sonra yeni projelere bakacağız. Şu dönemde dışarıya çıkabildiğimize dua ediyoruz” diye konuştu.

Burak Aksak’ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapıyor. 2 sezonluk hazırlanan 50 Metrekare dizisinde Cengiz Bozkurt ve Emel Yıldırım da rol alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bir Leyla ile Mecnun dizisi hayranı olarak çok merakla bekliyorum bu diziyi. Leyla ile Mecnun da muthis dakikalar yaşatan Burak Aksak bu dizide neler yapicak çok merak ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir