1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Chandler Riggs A Million Little Things Kadrosuna Katıldı

Chandler Riggs A Million Little Things Kadrosuna Katıldı
0

The Walking Dead“in Carl karakterine hayat veren yıldız isimlerinden Chandler Riggs, aile dizisi A Million Little Things’in kadrosuna katıldı.

Riggs yeni dizisi A Million Little Things’de, Rome karakterinin yeni tanıştığı PJ adlı gence hayat verecek. Tıpkı Rome’un olduğu gibi PJ’in de karanlık bir tarafı vardır ve yollarının kesişmesi ikisini de derinden etkileyecektir.

DJ Nash’in yarattığı A Million Little Things, beklenmedik şartlarda yeniden bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikayesini işliyor. Karakterlerin her biri kariyerlerinde ve ilişkilerinde beklenmedik sorunları ya da başarıları deneyimlerken, aralarından birinin hayatını kaybetmesi herkesi tekrar bir araya getirir ve hayatlarını yeniden gözden geçirmelerine neden olur.

A Million Little Things’in oyuncu kadrosunda David Giuntoli, Romany Malco, Allison Miller, Christina Moses, Christina Ochoa, Grace Park, James Roday ve Stephanie Szostak gibi isimler var. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Aaron Kaplan, Dana Honor ve James Griffiths üstleniyor.

A Million Little Things geride bıraktığımız Eylül ayında prömiyer yaptı. Dizi ABC kanalında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir