Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam diziside yıl başı tatili arası veren diziler arasında yer alıyor. Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm ile 31 Aralık Cuma akşamı yerine 14 Ocak Cuma akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerinde yer aldığı Aşk Mantık İntikam 27. bölümde, Çağla ise Ozan’ı boşanmaktan vazgeçirmek için Ela’yı kullanmaktan çekinmez. Bu durum mevcut durumu iyice karışık bir hale sokar ve neler olacağı merak konusu olur?

Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 27. Bölüm Özeti

Ayaz’ın teklifiyle köşeye sıkışan Esra her şeyi Ozan’a anlatmaya karar verir. Bunu öğrenen Çınar, Esra ve Atlas’ı kaybetmemek için Ayaz’a geri çeviremeyeceği bir teklifte bulunur. Çağla ise Ozan’ı boşanmaktan vazgeçirmek için Ela’yı kullanmaktan çekinmez. Çınar’ın Ayaz’la birlikte kurduğu oyun Ozan’ın hiç beklemediği bir anda gerçeklerle karşı karşıya gelmesine neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir