Yeni Netflix Dizisi “Kulüp”
0

Türk dizilerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanan Netflix, yeni dizisi Kulüp için tanıtım fragmanı yayınladı. Gökçe Bahadır’ın başrolünde yer aldığı Kulüp dizisi, izleyenleri 1955 yılına götürmeye hazırlanıyor.

Hikâyesi gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanan dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Metin Akdülger ve Fırat Tanış yer alıyor. Gökçe Bahadır’ın yıldızı olduğu Kulüp dizisi 10 ilk kısmı 10 bölümden oluşuyor ve 5 Kasım Cuma günü Netflix platformunda yer alacak.

1955 İstanbul’unda geçen “Kulüp”, dönemin devrim yaratan gece kulübünde çalışan eski mahkum Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam macerasını anlatıyor. Dizinin yaratıcılarından Zeynep Günay Tan’ın, Seren Yüce ile yönetmenliğini paylaştığı “Kulüp”ün yapımcılığını ise Saner Ayar ve Ayşe Durmaz üstleniyor. oğun bir dram dizisi olması beklenen Kulüp, Matilda’nın hikayesini ekranlara getirecek. Dizinin konusu ise şöyle: Eski bir mahkum olan Matilda, 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışır. Matilda’nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel’i Pera’nın belalısı olan Fıstık İsmet’ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

Kulüp Fragman

Kulüp Tanıtım

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir