1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 21. Bölüm

Alev Alev 21. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Alev Alev 21. Bölüm ile 1 Nisan Perşembe akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Alev Alev 20. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan dizinin son bölümüne; Cemre’nin Çelebi ve Dursun Yaman’ın planladığı kaçakçılık sevkiyatının peşine düşmesi damga vurdu. Peki şimdiden merakla beklenen Alev Alev 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alev Alev 21. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=JP-8L-tzb7M”]

Alev Alev 20. Bölüm Özeti

Cemre evin içinde Çelebi’nin açığını ararken, Tomris’ten aldığı fikirle Çelebi’yi durdurmanın yolunu bulur. Fakat başarıya ulaşabilmek için adımlarını son derece gizli atmak zorundadır. Restorandaki kavgadan sonra Ömer geri adım atmaz ve Rüya ile arası iyice gerilir.

İskender, Bülent’e karşı Çiçek’in yanında olurken, Çelebi’nin müdahalesi İskender’i uçurumun kenarına sürükler. Ozan ve Cemre görüşebilmek için büyük tehlikeleri göze alırken, buluşmaları hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir