1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 23. Bölüm

Kırmızı Oda 23. Bölüm
0

TV ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 23. Bölüm ile 5 Şubat Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 22. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Başrolde usta oyuncu Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde gerçek hayattan uyarlanmış hikayeleri izliyoruz. Kırmızı Oda’nın 29 Ocak tarihli son bölümünde, Can’ın son kez hayalini gören Boncuk’un trafik kazası geçirmesi ve vedası izleyenleri derinden etkiledi. Heyecanlı anların ardından Boncuk’un yaşayıp yaşamayacağı merak dolu anlara neden olurken dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kırmızı Oda 23. bölüm fragmanında oyuncu Pınar Deniz’in yeni bir hikaye ile kadroya katılması dikkat çekti.

Kırmızı Oda 22. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 23. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hK68qm__TqA”]

Kırmızı Oda 23. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xUhKf6tXOs8″]

Kırmızı Oda 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XCoFM65cfJ8″]

Kırmızı Oda 22. Bölüm Özeti

Kumru (Aslıhan Gürbüz),çocukken uğradığı tacize sessiz kaldığı için hissettiği suçluluk duygusunu Doktor Hanım’la paylaşıyor. Kliniğe uygunsuz biçimde giriş yaparak ortalığı karıştıran Sadi (Erkan Petekkaya),herkesi endişelendiriyor.
İlaçları kesip gerçek hayata dönmeyi reddeden Boncuk’u (Burcu Biricik) dedeler ve Can tekrar ziyaret ediyor. Sabrı tükenen Rezzan ise bu kez kendisi Boncuk’u kliniğe getiriyor. Ayşe’nin klinikten ayrılmak konusunda son kararının ne olacağı ise merak konusu…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir