1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Netflix Yeni Dizisi “Dirty Lines” Duyurdu

Netflix Yeni Dizisi “Dirty Lines” Duyurdu
0

Netflix durmak bilmiyor. Dünyanın en büyük online dizi platformu gün geçmiyorki yeni bir dizi yapımı haberi daha vermesin. Bu sefer ki duyurunun konusuda ilgilinç. Konusu erotik telefon hatlarını anlatan yeni dizisi Dirty Lines‘ın duyurusu yapıldı.

Dirty Lines dizisi Hollanda Netflix ekibinin yapımı olarak ekranlara gelicek. Fred Saueressig’in 2016 yılında yayınlanan 06-Cowboys adlı biyografik kitabından esinlenilerek hazırlanan Dirty Lines dizisinin senaryosunu Pieter Bart Korthuis (Fighter’s Heart) kaleme alırken Fiction Valley ise dizinin yapımını üstleniyor.

Dirty Lines Dizisinin Konusu Ne?

Dirty Lines dizisinin konusu ise 80’li yıllardan geçen dizinin merkezinde Avrupa’nın ilk telefon seks hattını kurmaya çalışan ve büyük bir endüstrinin ilk adımını atan genç iş adamı Frank Stigter yer alıyor. Hollanda ulusal telefon şirketi özel tarifeli numaraları başlatması ile Frank, kardeşlerinin ve bazı şaibeli yatırımcıların yardımıyla Avrupa’nın ilk telefon seks şirketini kurar. Doğaçlama başlayan bu deneme hızla milyon dolarlık bir girişime dönüşür. Anonim cinsellik fırsatı sunan erotik telefon hatları hem tüketicilerin ahlakını hem de onu yaratan insanları değiştirir.

Dirty Lines dizisi 2021 yılında Netflix platformunda olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir