1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm ile 29 Nisan Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs, Türk tarihî dönem draması dizisidir. TMC Film yapımı dizinin ilk bölümü 1 Nisan 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayımlandı. Kıbrıs adasındaki çatışmaları ve Kıbrıs Sorunu’nun gelişimini konu edinen dizide Enosis yanlısı Kıbrıs Rumlarının Kıbrıs Türklerine yönelik saldırgan faaliyetlerine de yer verir. Perşembe akşamlarının dikkat çeken dizisi, tarihi gerçek olaylardan esinlenilerek ekrana uyarlandı. Dizinin son bölümünde Ankaralı ile Kemal’in tanışması ilgi çeken sahnelerden oldu. Ankaralı’nın yeni hedefi İnci ve Müge’dir. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm detayları. Peki Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=l7yztWzJ2fo”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Uo23HgjxA34″]

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm Özeti

Kemal, Ankaralı ile İnci’nin yolu ise büyük bir sürprizle Derviş‘le kesişir. Kemal, İnci-Müge ve diğer tüm esirlerin hayatını kurtarmak için hayatını ortaya koyar. Ankaralı ise yeni tanıştığı Kemal’in fedakarlığına şahit olduğunda onunla uzun süre yürünecek bir yol arkadaşlığının başladığını anlar. Ancak Kemal ve Ankaralının ilk karşılaşmaları oldukça sert olur.

Derviş’in nasıl hayatta kaldığı ortaya çıkarken, yeni hedefi esir tutuldukları yerden İnci ve Müge’yi kaçırıp onları Kemal’e ulaştırmaktır. Diğer yandan Ankaralının nişanlısı Ayşe gizlice girdiği macera sonucu uzun süre sonra ilk kez nişanlısı ile irtibata geçer. İki sevgilinin duygu yüklü hikayesinde büyük bir sürpriz vardır: Ankaralının gizli görevle bulunduğu Almanya günleri ve Ayşe ile tanışmaları bir aşk hikayesi olarak ekranlara geliyor. Makaryos güçleri Lefkoşa’yı ele geçirip Rauf ve Dr. Küçük’ün karargahı düşerken Türkiye, Kıbrıs’a müdahale kararı alır. Kıbrıs Türkü varını yoğunu ortaya koyup direnirken tükenmekte olan zamana karşı Türk jetleri onların yardımıma yetişebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir