Doğduğun Ev Kaderindir 12. Bölüm
0

TV8 ekranın tek ve ooldukça başarılı olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, koronavirüs pandemi nedeniyle verilen aradan yeni ve sezon finali bölümü ile geri dönüyor. Doğduğun Ev Kaderindir 12. Bölüm 1 Temmuz Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında olucak.

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrollerde oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin çekimleri uzun bir aradan sonradan sonra tekrar başlamıştı. Belli bir kesime göre Survivor 2020 yarışmasının finalinden sonra Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon finalinin yayınlanacağı idda edilmişti. Ancak, kanal yayın akışında son dakika değişikliğine giderek dizinin sezon finali bölümü 1 Temmuz Çarşamba günü yayınlama kararı aldı. Doğduğun Ev Kaderindir, 12. bölümüyle sezon finali yapacak. Ancak çekimleri yaz boyunca devam edecek olan dizi, Eylül ayında 2. sezonuyla ekrana geri dönecek.

Dizinin güzel başrol oyuncusu Demet Özdemir’de sosyal medya hesabı instagramdan yaptığı duyuru ile çekimlerin başlanığını paylaşmıştı. Ünlü oyuncu, Instagram hesabından “Geri dönüyoruz” diyerek partneri İbrahim Çelikkol ile fotoğrafını paylaşmıştı.

Doğduğun Ev Kaderindir 11. Bölüm’de Neler Olmuştu?

Mehdi’nin gözünü açmasıyla birlikte, ailenin üzerindeki kara bulutlar dağılır. Herkes bunun mutluluğunu yaşarken, Zeynep’in aklında bazı soru işaretleri vardır. Mehdi, hayatının en büyük gerçeğine ulaşırken; evdeki bayram havası da yerini bir anda büyük hesaplaşmalara bırakır. Emine, Faruk’la ilişkisini herkesten gizli yürüttüğünü düşünür. Ancak hiç ummadığı anda, önüne büyük bir engel çıkar. Zeynep, aşkı ve vicdanı arasında sıkışıp kalır.

Doğduğun Ev Kaderindir 12. Bölüm Fragmanı Sezon Finali

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir