1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gülümse Kaderine 3. Bölüm

Gülümse Kaderine 3. Bölüm
0

Fox tv nin çiçeği burnunda yeni dizisi Gülümse Kaderine yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Gülümse Kaderine 3. Bölüm ile 11 Mayıs Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Gülümse Kaderine bölümleri kısa süre büyük ilgi görmeyi başardı. 4 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen Gülümse Kaderine son bölümü reytingsıralamasında Total de 3,23 puanla 4. sırada yer aldı. Gülümse Kaderine dizisinin 2. bölümünde; Yurttan ayrılan Yaren ve Eda soluğu İstanbul’da alırlar. Eda Yaren’e bir iş başvurusunun kabul edildiğini söyler.

Gülümse Kaderine 3. Bölüm Fragmanı

Gülümse Kaderine 2. Bölüm Özeti

Aslında Fırat’a ait olan iş yerine ve eve yerleşmelerini sağlar. Kızlar bu evde ilk defa bir hayat kurmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşarken Yaren, Eda’nın ona yalan söylediğini öğrenir, Eda ve Yaren’in yolları ayrılma noktasına gelir. Yaren’in doğum gününde yaşananlar ise bütün planlarını alt üst ederek onları bir bilinmeze doğru götürürken, Yaren bilmediği geçmişinde ondan saklı kalan gerçeklere sürükleyecektir.

İlginizi Çekebilir
Hakim-Bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir