1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 4. Bölüm

Destan 4. Bölüm
0

Salı akşamlarının yeni dizisi Desta yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Destan 4. Bölüm ile 14 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının çiçeği burnunda yapımı Destan dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan’ın yeni bölümünde Batuga ve Akkız arasındaki duygusal konuşma izleyenleri hüzünlendirirken, Alpagu Han’ın gözlerini açıp kardeşi Balamir Beg’e ‘Kanım mısın, kanlım mısın?’ demesi Destan 3. bölüme damga vurdu. Akkız ve Sırma Gök Hanlığı’nın tutsağı olmaktan kurtulabilecek mi?

Destan 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Destan 4. Bölüm Fragmanı

Destan 3. Bölüm Özeti

Destan’ın üçüncü bölümünde, Göklerin eline tutsak düşen Akkız, Çolpan Han’ın Gök Saray’ın belirlediği fidyeyi ödeyip onu kurtarmasını bekler. Oysa Gök’ün kurduğu bir tuzak yüzünden Çolpan Han’ın ve Dağlı tutsakların hayatı tehlikededir. Onu vuran okçunun sarayında tutsak olduğunu bilmeyen Alpagu Han uyanır ama uyandığını herkesten gizler. O ölürken Kardeşi Balamir ve oğulları Kaya ile Temur devlet derdine düşmesi Alpagu Han’ı rahatsız etmiştir. Dağ Hanı Çolpan Han’ın ve Gök Kağanı Alpagu Han’ın verdiği kararlar, Akkız ile Batuga’nın yazgılarına çözülmez bir düğüm atar. Hanların bilediği kılıçlar, bu sefer de iki kahramanımızın yüreklerini mi kanatmıştır?

İlginizi Çekebilir
Cukur-Bolum-94

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir