Cinayet Süsü Filmini Nasıl İzleyebilirim?
1

Sonunda Cinayet Süsü filmi yayınlandı. Müjdeli haberi Feyyaz Yiğit twitter’dan paylaştı.

Netflix’te arama kısmına filmin tam adını yazarak filime ulaşabilirsiniz.

Netflix Instagram hesabından yapılan paylaşım:

https://www.instagram.com/p/B_riMiZFmVL/?utm_source=ig_web_copy_link

Film yayınlanmadan önce paylaştığımız haber:
Malum koronavirüs günlerinde en çok aratılan filmlerden biri Cinayet Süsü. Evde kalmak zorunda olduğumuz şu günlerde ilaç gibi gelecek olan Cinayet Süsü filmini nereden izleyebiliriz?

Ali Atay’ın yönetmenliğini yaptığı, Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt ve Binnur Kaya’nın başrollerini oynadığı Cinayet Süsü filmi 25 Ekim 2019’da vizyonda izleyici ile buluşmuştu. Taraflı tarafsız bir çok kişi tarafından beğenilen Cinayet Süsü filmini şu anda internet platformalarında ya da DVD olarak temin edip izleyemiyoruz. 2018 Mayıs ayında vizyona giren Ölümlü Dünya filmi de aynı etkiyi oluşturmuştu.


Cinayet Süsü Filmini Nereden İzleyebilirim?

Cevabı merakla beklenen bu soru için ne yazık ki resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat 23 Mart günü Cengiz Bozkurt’un bu konu hakkında gelişme oldugunu hissteren bir tweet’i var.

Umarız yakın zamanda Cinayet Süsü Filmini Netflix platformunda görebiliriz.

Cinayet Süsü Konusu

Ali Atay‘ın yönetip, senaryosunu Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit ile birlikte yazdığı, başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı filmin konusu; Cinayet Büro ekiplerinin daha önce hiç karşılaşmadıkları bir cinayet vakasıyla karşı karşıya kalır. Başkomiser Emin, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’in yer aldığı bir ekip duruma el koyar. İlginç cinayetlerin ardı ardına yaşandığı süreçte ekibin elinde herhangi bir delil veya ipucu yoktur. Sinirler gerilir, amirler rahatsız olur ve cinayetler artış gösterdikçe basın ve halkın ilgisi yoğunlaşır. Bu durum ekipte baskı yaratır ve ABD’den gelen bir suç uzmanı ekip duruma el koyduktan sonra işler iyice karışacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Ya arkadaşlar Cinayet Süsü filmini nereden izleyebilirim. Bu filmi çok merak ediyorum. Cinayet Süsü Netflix’e gelecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir