1. Ana Sayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Netflix’in Yeni Bilim Kurgu Dizisi Away

Netflix’in Yeni Bilim Kurgu Dizisi Away
0

Hilary Swank’ın rol alacağı yeni Netflix dizisi Away 4 Eylül’de Netflix platformunda yer alacak. Hem kadrosu hem de konusu oldukça ilgi çekici olan yeni dizinin başrolünde 2 Oscar ödüllü Hilary Swank bulunuyor.

Penny Dreadful dizisinin senaristi olan Andrew Hinderaker’ın kaleme aldığı Away dizisisinin yönetmen koltuğunda Maymunlar Cehennemi serisinin ve 2021’de gelmesi beklenen Batman filminin yönetmeni Mat Reeves oturmakta.

Başrol oyuncusu Hillary Swank‘ın dışında Away dizisinin oyuncu kadrosunda Kwesi Weisberg karakterini Ato Essandoh, savaş pilotu olan Hint astronot karakterini Ray Panthaki, Rus kozmonot ve mühendis olan Misha Popov’u ise Mark Ivanir canlandıracak.

Away Dizi Konusu

Away, Mars’a yapılacak olan zorlu bir yolculuk sırasında yaşananları konu ediyor. Amerikalı astronot Emma Green, hayati bir görevle karşı karşıyadır. Genç kadın, Kızıl Gezegen’e yapılacak görevde uluslararası ekibin başına getirilir. Emma, çıkacağı bu tehlikeli yolculuk için ergenlik çağındaki kızını ve kocasını arkasında bırakmak zorunda kalır. Amerikalı astronot Emma Green’e Hilary Swank’ın hayat verdiği dizi Jason Katims ve Matt Reeves’in imzasıyla ekrana taşınıyor.

Hilary Swank, Away sayesinde Netflix ile bir proje daha yürütmüş oldu. Daha önce de I Am Mother isimli Netflix filmiyle gerilimli bir uzay yolculuğu yapmıştı. Away dizisinin oyuncu kadrosunda Swank’in yanı sıra Josh Charles, Talitha Bateman, Ato Essandoh gibi isimler bulunuyor. Hilary Swank, filmin başrolü olmasının yanı sıra Jason Katims, Matt Reeves, Andrew Hinderaker, Edward Zwick ve Jeni Mulein ile birlikte dizinin yürütücü yapımcılık görevini üstleniyor.

Away Tanıtım Fragmanı

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap