1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 29. Bölüm

Kardeşlerim 29. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 29. Bölüm ile 20 Kasım Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen ATV dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete gibi oyuncuları bir araya getiren Kardeşlerim 28.bölümde; Kaan kostümlü baloda başına gelen kötü sürprizle zor bir duruma düşerken, Nebahat de yaşadığı şokun etkisiyle çılgına döner. Kostüm balosunda yaşananlar çocukların okuldaki yeni gündemini oluştururken, Akif Nebahat’i sakinleştirmenin yollarını aramaktadır.

Kardeşlerim 29. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 29. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 29. Bölüm 2. Fragmanı

Kardeşlerim 28. Bölüm Özeti

Kaan kostümlü baloda başına gelen kötü sürprizle zor bir duruma düşerken, Nebahat de yaşadığı şokun etkisiyle çılgına döner. Kostüm balosunda yaşananlar çocukların okuldaki yeni gündemini oluştururken, Akif Nebahat’i sakinleştirmenin yollarını aramaktadır.

Aybike ve Şengül cephesinde, Berk’le ilişkilerini ilgilendiren önemli gelişmeler yaşanırken, Kadir ve Emel de beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Babasından umduğu desteği alamayan Kaan’ın eline Akif’e darbe vurabilecek çok büyük bir fırsat geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir