1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Nina Dobrev The Vampire Diaries’e Veda Etti

Nina Dobrev The Vampire Diaries’e Veda Etti
0

Nina Dobrev The Vampire Diaries

The Vampire Diaries dizinin 26 yaşındaki Bulgar oyuncusu Nina Dobrev, Teen Choice Awards ödül gecesinde diziye veda ettiğini açıkladı. The CW kanalında yayınlanan The Vampire Diaries dizisinde başta, Elena Gilbert ve Katherine Pierce rollerinde rol alan 26 yaşındaki güzel oyuncu, yaklaşık 6 yıl boyunca rol aldığı diziye vedasını bir çok ödül aldığı  Teen Choice Awards  geecsinde gerçekleştirdi.

Sahneye ağzındaki takma vampir dişleri ile çıkan Nina Dobrev “Artık bunlara ihtiyacım yok.” diyerek başladığı konuşmasında, her güzel şeyin bir sonu olduğunu ve hayatında farklıklar yapması gerektiğini düşündüğünü söyledi. Dizi yapımcılarına teşekkür eden Dobrev, sevenlerine takipte kalmalarını iletti.

Dizinin 6. sezon finalinda Kai’nin yaptığı büyü nedeni ile komaya giren Elena‘nın hayatı Bonnie ile bağlanmıştı. Elana’nın hayata dönmesi için Bonnie’nin ölmesi gerekiyordu. Dizi yapımcıları Elena karekterine son vermemek için onun hikayesini sonlandırmamayı seçti. Bir nevi Elana karakterinin ilerleyen zamanlarda  tekrar diziye dönmesi söz konusu.

8 Ekim’de 22,190 Days isimli bölüm ile ekranlara dönecek olan The Vampire Diaries dizisinin 7.sezon çekimleri devam ediyor. Nina Dobrev ödül gecesindeki konuşmasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir