1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 36. Bölüm

Gönül Dağı 36. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınızaa gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 36. Bölüm ile 16 Ekim Cumatesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son 2 haftadır tüm kategorilerde reyting listesinin zirvesinde yer alan Gönül Dağı dizisi, 35. ve son bölümü ile 9 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Halime’nin herkesin içinde kendisine “Elif” demesi, Dilek için bardağı taşıran son damla olur. ir de üstüne yaşananları Gülsüm’ün de öğrenmesi, ilişkideki gerilimi iyice büyütür. Taner ile Dilek’in ilişkisi nasıl bir şekilde ilerleyecek merak konusu oldu. Gönül Dağı 36. Bölüm ile 16 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara gelecek.

Gönül Dağı 36. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 36. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 36. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 35. Bölüm Özeti

“Bebeklerini kucaklarına alan Cemile ve Veysel’i ebeveynliğe alışma sürecinde neler bekliyor? Halime’nin herkesin içinde kendisine “Elif” demesi, Dilek için bardağı taşıran son damla olur.

Tüm bu yaşananları Dilek’in annesi Gülsüm öğretmende öğrenin ortalık iyice karışır. Gülsüm’ün alacağı karar ne olacak izleyenler tarafından merak ediliyor. Remziye Teyze’nin ölüm haberiyle kolları sıvayan Ramazan’ın, tabutu düşürmesiyle işler iyice karışır. Remziye Teyze’nin cenazesi, amcaoğullarını nasıl bir maceraya sürükleyecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir