1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kaderimin Oyunu 20. Bölüm

Kaderimin Oyunu 20. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Kaderimin Oyunu 20. Bölüm ile 6 Mayıs Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Kaderimin Oyunu bölümleri her hafta yeni bir merak konusu ile izleyenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 29 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Kaderimin Oyunu son bölümü reyting sıralamasında Total de 2,66 puan alarak 12. sırada tamamladı. Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral yer alan dizinin son bölümü merak konusu oldu.

Kaderimin Oyunu 20. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu 19. Bölüm Özeti

Mahir ve Cemal ilk kez birbirlerinin geçmişini bilen iki adam olarak karşı karşıyadırlar. Cemal hatalarını telafi edip yeni bir hayat kurmanın peşindeyken, Mahir’in Asiye ve çocuklardan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. İki adam savaş bayraklarını asar, kıyasıya bir mücadeleye girişirler. Asiye bu gerilim içinde dengeleri kurmaya çalışırken, Zahide tehdidi saatli bomba gibi yanı başındadır. Ama asıl tehlike, hastane yatağında uyanmayı beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir