Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 14. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 14. Bölüm ile 23 Aralık Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın 13. bölümü 16 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Meryem’in kardeşi olduğuna ilişkin şüpheleri artan Pietro gerçeği öğrenmek için nasıl bir yol izleyecektir? Meryem ile Pietro’nun bir sonraki yüzleşmesi nasıl olacaktır?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 14. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 14. Bölüm Ön İzleme

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 13. Bölüm Özeti

Sevilen dizi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı son bölümde; Hüma her fırsatta yapacağı ticaretin önüne taş koymaya çalışan Firuze’ye karşı Osmanlı’nın gücüyle büyük gözdağı vermişti. Karşılığında intikam arayışına giren Firuze’nin yeni hamlesi ne olacaktır? Memlük Emiri Karabay, ikazlarına karşın geri durmayan ve Osmanlı’nın gölgesi olarak Memlük topraklarında itibarını zedeleyen Oruç’u durdurabilecek midir? Meryem ile Hızır ise, bir türlü ulaşamadıkları harita parçalarının Midilli’de olduğu düşüncesiyle harekete geçmişti. Akdeniz’in kilidini açacak olan anahtarı bulmak için çıktıkları bu yolculuk aralarında başlayan aşkın da ilk filizini vermişti. Açıldıkları bu deryalarda peşlerini bırakmayan Pietro’nun ne gibi tuzakları olacaktır? Hızır ve Meryem, Midilli’de kitabın ve haritanın eksiğini tamamlayacak olan Piri Reis’e ulaşmayı ve onun kalemi ışığında Türklerin kızıl elması olan Akdeniz’in kapılarını aralamayı başarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir