Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. Bölüm ile final yapıyor ve ekranlara veda ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. Bölüm ile 15 Mayıs Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. son bölümü ile ekrana geldi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci üstleniyor. Son bölümde; Yıldız, atıl durumda olmaktan dolayı çok rahatsızdır. Yeniden eski çalışkan günlerine dönmek istemektedir. Bu yüzden Kuzeyle hummalı bir çalışmaya girerler. Kuzey ve Yıldız, yine en mutlu anlarında, büyük bir felaket haberi almış, Feride’yi kaybetme korkusu yaşamıştır. Fakat bu kez, yaşadıkları yıkım uzun sürmemiştir. Yine eski güzel ve bir arada günlerine dönmüşlerdir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. Bölüm Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3jv1Rv0AcTU”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

Hayatlarını güzelleştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Kuzey’in bin bir hayalle giriştiği uğraş, sonunda başına büyük bir çorap örecektir. Henüz farkında değildir. Kuzey, büyük bir korkuyla yüzleşmek üzeredir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir