1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 11. Bölüm

Ada Masalı 11. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Ada Masalı 11. Bölüm ile 31 Ağustos Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ada Masalı 10. bölümde Haziran ve Poyraz, Haziran İkili her şeye rağmen birbirlerine olan aşklarını gizleyemezler. Haziran’ın tek bir isteği vardır. Poyraz’ın artık onu affetmesi. Poyraz, Haziran’ı affedecek midir?

Ada Masalı 11. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=qIwIQDIz7xo”]

Ada Masalı 10. Bölüm Özeti

Batu sinsi planlarını hızlıca hayata geçirmeye başlar. İdil, Poyraz’a olan aşkından vazgeçmek üzereyken aklına gelen fikir ile yeniden harekete geçer. Bu sefer Poyraz’ı kendine aşık edeceğine emindir.

Haziran, Poyraz’ın geçmişini merak etmeye başlar. Onun eskiden nasıl biri olduğuna dair araştırmalara girişir. Haziran, kendini kıskançlık krizlerinin ortasında bulur. Poyraz, Haziran’ın deniz korkusunu yenmek için ona yardımcı olur.

İkili her şeye rağmen birbirlerine olan aşklarını gizleyemezler. Haziran’ın tek bir isteği vardır. Poyraz’ın artık onu affetmesi. Acaba Poyraz, Haziran’ı affedecek midir?

Batu ve Poyraz karşı karşıya gelirler. Kavga kaçınılmazdır. Poyraz sinirlerine hakim olamaz. Başını büyük bir belaya sokar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir